^do góry strony

.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 • 1 Dom Kultury Kotlin
  Nasza Kultura Naszą Marką
 • 2 Dom Kultury Kotlin
  Karta Dużej Rodziny
 • 3 Dom Kultury Kotlin
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! ! !
 • 4 Dom Kultury Kotlin
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! ! !
 • 5 Dom Kultury Kotlin
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! ! !
baner

KALENDARZ WYDARZEŃ

W najbliższym czasie...

Wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
5
7
9
12
19
20
21
22
23
24
25
27
28
30

Odwiedziło nas

DziśDziś2

BIP

BIP

Bank pomysłów Społeczności Gminy Kotlin - bieg drugi

Kolejnym krokiem online naszych działań w ramach DK+ 2020 są Wasze pomysły na dokończenie trzech zdań. Włącz kamerę w Twoim telefonie i dokończ wypowiedź:
1. Kultura w naszej gminie to ...
2. Moim największym talentem jest ...
3. Gdybym mógł zorganizować wydarzenie kulturalne, byłoby to ...

Nagranie prześlij tak jak Tobie wygodnie (my polecamy stronę sendgb.com).
Jeżeli do przesłania będzie potrzebny adres e-mail, użyj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jeśli numeru telefonu: 786873076

 

Przesyłając nagranie wyrażasz zgodę na wykorzystanie i opublikowanie nagrania w celu realizacji wniosku "Bank pomysłów Społeczności Gminy Kotlin - bieg drugi" prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Do lokalne 2020, na podstawie art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Dom Kultury w Kotlinie, ul. Powstańców Wielkopolskich 3a, 63-220 Kotlin, tel. (62) 740-12-38, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt z wyznaczonym inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w projekcie na podstawie zgody wyrażonej poprzez przesłanie nagrania. Zgodę na ten cel możesz wycofać w dowolnym momencie. Przysługują Tobie następujące prawa: prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo usunięcia danych, prawo do przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i przysługujących z tego tytułu praw znajdziesz pod adresem:
http://www.domkultury.kotlin.com/rodo

Copyright © 2013. Dom Kultury Kotlin Rights Reserved.


Facebook youtube