^do góry strony

.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 • 1 Dom Kultury Kotlin
  Nasza Kultura Naszą Marką
 • 2 Dom Kultury Kotlin
  Karta Dużej Rodziny
 • 3 Dom Kultury Kotlin
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! ! !
 • 4 Dom Kultury Kotlin
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! ! !
 • 5 Dom Kultury Kotlin
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! ! !
baner

KALENDARZ WYDARZEŃ

W najbliższym czasie...

Wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
5
7
9
12
19
20
21
22
23
24
25
27
28
30

Odwiedziło nas

DziśDziś24

BIP

BIP

Filharmonia w małej gminie

W imieniu "grupy inicjatywnej" projektu "Filharmonia w małej gminie" zapraszamy na transmisję Koncertu "Kameralnie - klasycznie" w wykonaniu - Marcin Herman - I skrzypce, Agata Nocoń - II skrzypce, Małgorzata Ruszniak - wiolonczela, Marta Ożelska-Kurzawa - fortepian. Koncert odbędzie się on-line transmitowany na youtube Domu Kultury w Kotlinie 28.11. (sobota) godz. 18.00. W programie koncertu usłyszymy kompozycje min. Szostakowicza, Wieniawskiego, Schuberta, Vivaldiego, Brahmsa, Kilara. Koncert dofinansowany ze środków  Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020 projektu "Bank Pomysłów Społeczności Gminy Kotlin - bieg drugi" Domu Kultury w Kotlinie. Zapraszamy.

 

XXV Festiwal Solistów i Zespołów Akordeonowych Kotlin 2020

XXV Festiwal Solistów i Zespołów Akordeonowych Kotlin 2020 przeszedł do historii. Tegoroczna edycja festiwalu była wyjątkowa z kilku powodów. Powód 1 - był to Jubileuszowy 25 festiwal (to już trochę historii). Powód 2 (wyjątkowości) - po raz pierwszy w historii Festiwal transmitowany był online. Oglądano nas i słuchano najdalej w RPA, ale również w Meksyku, Portugalii w wielu krajach Europy i oczywiście w Polsce, za co bardzo Serdecznie Dziękujemy. Powód 3 (wyjątkowości) - cała tegoroczna edycja Festiwalu przebiegła nam w "towarzystwie" COVID - a jednak się udało spełnić wszystkie normy bezpieczeństwa i zrealizować festiwal bezkolizyjnie. Dziękuję Narodowemu Centrum Kultury za dofinansowanie tegorocznej edycji festiwalu w ramach programu Kultura - Interwencje 2020. Dziękuję mecenasom, sponsorom, którzy są z nami od wielu lat. Dziękuję za to że uwierzyliście w sens tego co robimy - Urząd Gminy Kotlin, Starostwo Powiatowe w Jarocinie, ROMGOS Gwiazdowscy sp. z o. o., Spółka Jawna TJ Tyrakowski - Jachnik, Bank Spółdzielczy w Jarocinie, PTHU "JCD-Trans" Jarosław Wielgosz Kotlin, PHU Transport Ciężarowy Michał Rożek Kotlin, Auto Serwis Robert Szymczak Kotlin, Firma Sprzątająca "Efekt" Jacek Nowak, Firma Ochroniarska "Egida Security", Gazeta Jarocińska - Życie Pleszewa. Dziękuję melomanom którzy (pomimo wszystko) przybywali do sali widowiskowej DKK i tym z Was którzy zasiedli przed telewizorami aby wysłuchać festiwalowych koncertów. Dziękuję pracownikom Domu Kultury i wolontariuszom za zawodowe podejście do obowiązków wynikających z celów i zadań związanych z XXV Festiwalem Akordeonowym Kotlin 2020. Nie wszyscy z Was mogli śledzić wydarzenia koncertowe Festiwalu na bieżąco. Zapraszam na YouTube Domu Kultury w Kotlinie ( https://www.youtube.com/domkulturywkotlinie ), tam znajdziecie wszystkie Koncerty tegorocznego XXV Festiwalu. Do zobaczenia (na Festiwalu) za rok! 

 

Festiwal Akordeonowy Kotlin 2020

XXV Jubileuszowy Festiwal Solistów i Zespołów Akordeonowych Kotlin 2020. Festiwal odbędzie się w dn. 02 - 25 października br. W ramach festiwalu wysłuchamy 13 koncertów.  Inne wydarzenia festiwalowe to min. benefis festiwalu "25 lat minęło...". Od 2 października wydarzeniom festiwalowym towarzyszyć będzie wystawa "Akordeon w przestrzeni polskiej kultury - 25  lat Festiwalu Akordeonowego w Kotlinie". W tegorocznej edycji festiwalu gościć będziemy znamienitych artystów min. dr. hab. Rafał Grząka, Jarosław Buczkowski, Ariel Ramirez - Argentyna, Renata Przemyk z zespołem. W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-CoV-2 ilość miejsc na sali w poszczególnych wydarzeniach festiwalu ograniczona do 50 osób. Bezpłatne wejściówki na poszczególne koncerty można odbierać w siedzibie DKK od dn. 29.09. (wtorek) od godz. 10.00. do wyczerpania miejsc. Koncerty XXV Festiwalu Akordeonowego transmitowane będą również na żywo na kanale YouTube Domu Kultury w Kotlinie. Zapraszamy.

Copyright © 2013. Dom Kultury Kotlin Rights Reserved.


Facebook youtube